Bizi Takip Edin

Kurumsal

WhatsApp Image 2023-03-13 at 12.35.29 (1)

Netakim Kimya Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

NETAKİM 2023 yılında ülkemizde geri kalmış sektörlerin başında gelen silikon endüstrisine yeni bir bakış açısı getirmek ve  ülkemizdeki ihracat kapasitesini arttırmak için kurulmuştur.

NETAKİM, Uluslar arası arenada kendini kanıtlamış bir çok şirketle yaptığı anlaşmalar ve kendi AR-GE ekibiyle kurulmuş ülkemizde tek silikon sistem evidir. Müşterilerine yapı dekorasyon, mobilya, otomotiv, tekstil, hediyelik eşya, elektrik ve inşaat gibi pek çok sektörü yenilikçi ve özeleştirilmiş ürünlerler ve çözümler ile buluşturmaktadır. Türkiyede RTV2 Çift kompanentli silikon kauçuğun kullanılabileceği tüm alanlara ürün vermek bununla birlikte yeni ürün gamlarına ulaşmak için gerekli tüm alt yapıyı sağlamak için sektöre girmiştir.

Ülkemizdeki sektörel açığı görmüş ve çalışmalara başlamaıştır. Sektöre ilham kaynağı olma düşüncesindedir.

NETAKİM, %100 müşteri memnuniyeti ile çalışan ve kendini bu sektörün gelişimine adamış yetişmiş personeliyle başarısını ve lider konumunu, tedarikçilerinin, müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda sürekli kılmayı hedeflemektedir.

Ürün için optimize silikon kauçuk, Model sayısının arttırılmasında, maliyetlerin azaltılmasında en iyi sonucu verecektir.

Mobilya, Prototip, Elektronik, Hobi, Aksesuar, Beton, Döküm ve İnşaat sektörleri için silikon kauçuk teknolojisi.

Bize Ulaşın

+90 536 930 80 08

Tekif Formu

Teklif almak istediğiniz ürünler için bizlere yazabilirsiniz.
Contact us

+90 536 930 80 08

Proposal Form

You can write to us for the products you would like to receive an offer for.